O inwestycji

CO WYRÓŻNIA „NOWE OGRODY”

KOMFORT, PRESTIŻ I BEZPIECZEŃSTWO to priorytety, które przyjęliśmy projektując „Nowe Ogrody”.

Budynek zawiera elementy najnowszych trendów w architekturze, jak również rozwiązuje funkcje obecnych standardów życia. Z tego względu przez dłuższy czas nie będzie go dotyczyć proces zużycia technicznego czy funkcjonalnego, będzie to miało wpływ na utrzymanie wysokiej ceny rynkowej nieruchomości.

        Do wyłącznej dyspozycji właścicieli nieruchomości prywatny ogród o pow. ok. 2000 m² z nasadzeniami dekoracyjnymi wraz z placem zabaw oraz suchym oczkiem wodnym otoczonym dekiem drewnianym wraz z oświetleniem dekoracyjnym. Wyjątkowe w tym rejonie rozwiązanie realizacji ogrodu poza płytą garażową umożliwiło dokonanie głębokich nasadzeń dających cień w czasie letniego wypoczynku.

 1. Lokale mieszkalne mają wysokość 270 lub 300 cm.
 2. Wydzielone prywatne ogrody mieszkań parteru w zamkniętych strefach dostępu.
 3. Apartamenty na 5, 6 i 7 kondygnacji posiadają tarasy o powierzchni od 20 do 100 m².
 4. Wszystkie salony posiadają spektakularne przeszklenia. Mieszkania i apartamenty posiadają drewnianą stolarkę okienną. Tego rodzaju technologia jest najodpowiedniejsza na nasze warunki klimatyczne.
 5. Posadzki balkonów i tarasów zaprojektowano w technologii wentylowanej i wyłożono je kamiennymi płytami terazzo lub deskami tarasowymi.
 6. Komfort akustyczny zapewniają specjalnie izolowane stropy, które tłumią hałas dwukrotnie skuteczniej niż stosowane standardowo. Szyby windowe nie stykają się ze ścianami mieszkań.
 7. Na wybranych kondygnacjach drzwi wejściowe do mieszkań wykończone panelami pokrytymi naturalnymi fornirami.
 8. Klatki schodowe i holle zaprojektowano z dbałością o detal architektoniczny. Szafki instalacyjne, skrzynki na listy i oprawy oświetleniowe zlicowano z powierzchniami ścian i sufitów. Posadzki  trzech najwyższych kondygnacji wyłożono dębowym parkietem z wtopionymi wycieraczkami. Ściany holli parterów wyłożono lustrami.
 9. Zaprojektowano zintegrowany system bezpieczeństwa dostępu oraz system zewnętrznego i wewnętrznego stałego monitoringu.
 10. Budynek posiada w częściach wspólnych wyłącznie energooszczędny system oświetlenia LED. Każda łazienka posiada specjalne gniazda do zasilania podgrzewania podłogowego. Apartament na najwyższej kondygnacji wyposażono w preinstalację klimatyzacji.
 11. Część elewacji zaprojektowano w systemach wentylacyjnych z wykończeniem płytami HPL. Na części elewacji zastosowano specjalne tynki z biocydami zapewniającymi nieporastanie glonami oraz nowoczesne systemy BSO z wykorzystaniem ciemniejszej kolorystyki.     

Cała inwestycja realizowana będzie w ramach Generalnego Wykonawstwa przez P.W. Sanitex Sp. z o.o.

Firma P. W. Sanitex Sp. z o.o. jest jedną z największych firm ogólnobudowlanych w regionie, która w ramach Generalnego Wykonawstwa realizowała m. in.:

 1. Apartamenty przy ulicy Górnej
 2. Apartamentowiec przy ulicy 3 Maja 7
 3. Rezydencję Panorama  przy ulicy Filaretów
 4. Osiedle Wiśniowy Sad na Czubach

 

Lokalizacja Kryształowa 10, Lublin 51.224547, 22.496444