Firma

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE SANITEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA jest spółką celową, założoną w celu realizacji przedsięwzięcia deweloperskiego p.n. "Nowe Ogrody" polegającego na budowie zespołu apartamentowego składającego się z dwóch budynków mieszkalnych wielorodzinnych z usługami. Inwestycja zlokalizowana jest między ulicami Jana Pawła II i Kryształową w Lublinie. Biorąc pod uwagę cel powołania spółki nie realizowała ona do tej pory projektów deweloperskich. Nie mniej jednak przy realizacji korzystać będzie z wiedzy i doświadczenia spółki matki P.W. Sanitex sp. z o.o., która powstała w 1993 roku i działa bardzo aktywnie na rynku lubelskim jako Generalny Wykonawca szeregu obiektów mieszkaniowych. Sanitex zrealizował 25 budynków wielorodzinnych o łącznej liczbie ponad 1000 mieszkań w tym m.in. był Generalnym Wykonawcą :

  • zespołu mieszkaniowego p.n. „Wiśniowy Sad” w Lublinie w dzielnicy Czuby
  • zespołu apartamentów przy ul. Górnej w Lublinie
  • Rezydencji Panorama przy ul. Balcera w Lublinie

P.W. Sanitex został uhonorowany za realizację ww. budynków Kryształowymi Cegłami w kategorii najlepszy budynek wielorodzinny Lubelszczyzny.

Obecnie Sanitex realizuje w Lublinie 6 budynków mieszkalnych w różnych lokalizacjach m. in. apartamentowiec przy ul. 3 Maja 7,7a. Będąc Generalnym Wykonawcą a jednocześnie komplementariuszem PW Sanitex sp. z o.o. sprawuje czynności zarządu w spółce celowej, co daje gwarancję najwyższej jakości robót i stabilności finansowej przedsięwzięcia.

Drodzy Państwo, pragniemy poinformować, że w grudniu 2017 roku nasza Inwestycja Nowe Ogrody otrzymała KRYSZTAŁOWĄ CEGŁĘ - I miejsce w konkursie "DOM 2017" na Najlepszą inwestycję budowlaną po obu stronach wschodniej granicy UE w kategorii budynki mieszkalno-usługowe.

Lokalizacja Kryształowa 10, Lublin 51.224547, 22.496444